ההצעה שלי לתהליך התפתחות אישית

 

היום אני מבינה שהורות, כמו זוגיות והחיים בכלל, הם מסע מאתגר עבור רובנו בני האדם, ולא אחת אנחנו, בני זוגנו או ילדינו נזקקים לעזרה ולתמיכה במסע הזה. עבורי, חווית החיים כל כך עצומה שהיא חייבת להיתמך בכל היסודות האפשריים על מנת שאני אוכל לעבור שינוי והתפתחות  דרכה.

 

לצד תהליך ההתפתחות האישי שלי,  אני עובדת בשנים אחרונות כמנחה להתפתחות אישית למבוגרים ומנחה קבוצות ויחידים בתחומים מגוונים. ביניהם, משברים אישיים, הורות, זוגיות ועוד.

 

הדרך שלי כמנחה הולכת יד ביד עם הדרך שלי בחיים: אני משלבת  בהנחיה שלי כל מה שעובד עבורי, וזה הביטחון שלי. אספתי לעצמי לאורך השנים ידע וניסיון אישי ומקצועי בשילוב עקרונות וכלים מהעולמות הטיפוליים בין הגישות המסורתיות לאלה הרוחניות. במפגשים אתי, לומדים באופן הדרגתי דרך מפגש עם מציאות חיינו, לזהות מה באמת מקשה עלינו, לקבל זוויות נוספות וכלים מתאימים על מנת לצאת מפותחים ומחוזקים מההתנסות העכשווית.  חלק עיקרי של העבודה הפנימית הנדרשת להתפתחות אישית הינה עבודה הקשורה לילד שבנו הנושא צלקות מחוויות שונות. במפגשים, אנחנו לומדים להבין את המקום שהוא תופס בחיינו הנוכחים ואיך העובדה הזאת חוסמת את האפשרות שלנו להתפתחות אישית. במילים אחרות, זהו מסע בו הקושי והכאב מפנים מקום לשינוי דרך חוויה של גדילה מעוררת ומחזקת – הדרך המופלאה להיפתח לחיים.

 

שלכם,

לאורה לבנת.

 

 

איך ניתן להיפתח לחיים?